International Workforce vahendab tööjõudu väga erinevatesse valdkondadesse, kuid enamasti on valdkondadeks metalli-, puidu-, elektroonika- ja toidutööstused. Meil on laialdane kogemus ja teadmised antud valdkondades ning suudame pakkuda sobivaid töötajaid vastavalt ettevõtte vajadustele. Aitame töötajatel oma oskusi täiendada ja paremini kohaneda uute töötingimustega. Kui otsite oskus- ja liinitööjõudu nendes valdkondades, siis võtke meiega ühendust ja aitame teid meeleldi.

Meie eesmärk on leida sobiv töötaja võimalikult kiiresti, et saaksite oma tööprotsessidega jätkata ilma suuremate katkestusteta. Enamikul juhtudel kulub töötaja leidmiseks ja tööleasumiseks keskmiselt 2 nädalat kuni 1 kuu. Kuid meil on ka võimalus kiiremini leida sobiv töötaja, kui on kiireloomuline vajadus. Meil on lai valik eelnevalt hoolikalt valitud kandidaate, kellel on juba vajalikud oskused ja kogemused vastavates valdkondades, seega tihti võime leida sobiva kandidaadi ka lühikese etteteatamisajaga. Meie eesmärk on tagada, et kogu protsess oleks tõhus ja sujuv, nii et ettevõtted saaksid keskenduda oma põhitegevusele.

Meie jaoks on väga tähtis, et renditööjõud vastaks nõuetele. Seetõttu teeme enne töötaja värbamist põhjaliku eeltöö ja hindamise, et leida töökohale sobiv inimene. Meie kandidaatide hindamisprotsess hõlmab mitmeid samme, sealhulgas intervjuusid, oskuste hindamist ja taustauuringuid. Meie eesmärk on tagada, et töötajad oleksid mitte ainult oskuslikud ja kvalifitseeritud, vaid ka sobilikud ettevõtte struktuuri ja meeskonnaga. Tänu põhjalikule eeltööle suudame pakkuda oma klientidele kõrge kvaliteediga tööjõudu.

Kui juhtub, et ettevõte ei ole töölisega rahul, siis teeme kõik endast oleneva, et leida uus ja sobiv kandidaat mõistliku aja jooksul. Meie eesmärk on luua pikaajaline koostöö ettevõtetega ning tagada, et meie poolt vahendatud tööjõud vastaks nõuetele.

Vahendame tööjõudu erinevatest riikidest, kuid peamiselt tulevad töötajad Eestist, Ukrainast, Moldovast, Indoneesiast ja teistest riikidest. Meie kandidaatide baas on väga mitmekesine ja lai ning see võimaldab meil leida sobiva kandidaadi vastavalt ettevõtte vajadustele. Enamik meie kandidaatidest on valmis tööle asuma kohe või lühikese etteteatamisajaga ning nad on motiveeritud ning kohusetundlikud.
Töötajate põhilised suhtluskeeled on vene ja inglise keel. Kui vajalik, siis aitame uutel töötajatel keskkonnaga kohaneda, leida sobiva majutuse ja aidata vajadusel ka muude probleemide korral. Meie eesmärk on tagada, et töötajad tunneksid end ettevõttes hästi ning oleksid motiveeritud ja rahul oma tööga. Kogemus näitab, et renditööjõud on väga motiveeritud töötama ja panustama oma arengusse. Renditöötaja on valmis õppima uusi oskusi, et tagada töökoht kiiresti arenevates valdkondades.

Ei leidnud oma küsimusele vastust?

Kui ei leidnud oma küsimusele vastust ja soovid mõnda teemat meiega arutada, siis võta julgelt ühendust läbi päringuvormi või helista meile.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.