Soovid töötada Soomes või mujal välismaal?

Töö välismaal, eriti Soomes, võib olla suurepärane võimalus karjääri edendamiseks ja uute kogemuste saamiseks. Soome on üks Euroopa juhtivaid majandusi ning seal on palju töökohti erinevates sektorites. Aitame leida töökohti väga erinevatesse valdkondadesse, kuid kõige suurem nõudlus on metalli-, puidu-, elektroonika- ja toidutööstustes.

Kui olete huvitatud välismaale tööle asumisest, siis saatke meile oma CV ja võtame esimesel võimalusel ühendust. Teie CV on esimene samm uue töökoha leidmisel, seega veenduge, et see oleks korrektselt koostatud ja sisaldaks kõiki olulisi andmeid ja oskusi.

Meie eesmärk on tagada, et teie üleminek uude keskkonda oleks võimalikult lihtne ja sujuv.

Kuidas saame tööle asumisega aidata?

Meil on palju koostööpartnereid, kes otsivad pidevalt tublisi töötajaid. Kui soovite meie kaudu omale töö leida, siis võtame kogu asjaajamise enda peale ning aitame uues kohas kohaneda. Tööle asudes sõlmitakse Teie eest töölepingud ning hoolitsetakse kõikide maksude tasumise eest. Kuna oleme pika kogemusega tööjõurendiga tegelev ettevõte, siis isegi, kui töö peaks mõnes kohas otsa saama, siis leiame mõistliku kiirusega uue töökoha.

INTERNATIONAL WORKFORCE OÜ

Aadress: Keskväljak 3, Keila, Harju maakond

Saada meile oma CV!

"*" indicates required fields

Max. file size: 2 MB.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.